Dofinansowania OZE

Dofinansowania OZE

DOFINANSOWANIA OZE

Dofinansowania OZE

Odnawialne źródła energii (Dofinansowania OZE) w ostatnich latach stały się jednym z najważniejszych obszarów rozwoju energetyki w Polsce i na świecie. Z uwagi na ich niewyczerpalność i nieszkodliwość dla środowiska, przy jednoczesnym wzroście świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz stałemu podnoszeniu efektywności technologii służących do pozyskiwania energii z OZE, sektor ten może zostać w najbliższej przyszłości najszybciej rozwijającym się sektorem wytwarzania energii wypierając dotychczasowe rozwiązania oparte na paliwach kopalnych. Z uwagi na powyższe uwarunkowania w Polsce uruchomionych zostało wiele programów wspierających i finansujących instalacje OZE.

Jako Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego zrealizowaliśmy wiele projektów w obszarze odnawialnych źródeł energii takich jak m.in. pozyskanie dofinansowania dla tworzenia farm fotowoltaicznych, czy pozyskanie dofinansowania dla realizacji projektów związanych ze zwiększeniem wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych (kogeneracja, trigeneracja).

Jeśli nie wiedzą Państwo czy Państwa projekt związany z OZE może liczyć na wsparcie z funduszy europejskich, proszę o kontakt z naszymi ekspertami, którzy sprawdzą, czy występuje możliwość otrzymania dotacji, a jeśli tak, to w jakim programie Państwa pomysł ma największe szanse na zdobycie najkorzystniejszego dofinansowania ze środków unijnych.

DoFinansowania oze szczecin

Zadzwoń: 575-600-627
Wyślij wiadomość: biuro@kde.com.pl