Dofinansowania B+R

Dofinansowania B+R

DOFINANSOWANIA B+R

Dofinansowania B+R

Inwestycje w badania i rozwój, a wraz z nimi dofinansowania B+R są jednym z kluczowych czynników wpływających na podniesienie innowacyjności, co powinno mieć kluczowy wpływ na wzrost konkurencyjności, a w konsekwencji wartości przedsiębiorstwa. Wzrost inwestycji w innowację przedsiębiorstw stanowi jeden z głównych priorytetów określonych dla Funduszy Europejskich, dzięki czemu istnieje szeroka możliwość pozyskania dofinansowań dla działań danego typu.

Wysokiej jakości doradztwo biznesowe w połączeniu z doświadczeniem Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich gwarantuje wysokie prawdopodobieństwo na otrzymanie dotacji dla Państwa projektu.

Jako zespół specjalistów Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego świadczymy usługi mające na celu pomoc w pozyskaniu dofinansowania B+R, w tym:

  • Monitorowania dostępności potencjalnych form finansowania,
  • Doradztwa w wyborze optymalnego wariantu dofinansowania,
  • Ocenie potencjału projektu dla pozyskania dofinansowania,
  • Doradztwa w zakresie właściwego zwymiarowania i zaplanowania projektu rozwojowego,
  • Wsparcia w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej,
  • Wypełnienia wniosku zgodnie z wymogami oraz ze specyfiką prowadzonego projektu.

Jeśli nie są Państwo pewni, czy analizowany projekt ma szanse na uzyskanie wsparcia z Funduszy Europejskich w zakresie B+R, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Mogą Państwo liczyć na wsparcie w zakresie oceny kwalifikowalności projektu do różnych konkursów o dofinansowanie i weryfikację w jakim programie dany projekt ma największe szanse na zdobycie najkorzystniejszego dofinansowania ze środków unijnych.

dofinansowania b+r

Zadzwoń: 575-600-627
Wyślij wiadomość: biuro@kde.com.pl