Blockchain

Blockchain

BLOCKCHAIN

Blockchain, Tokenizacja i NFT

Nasza firma oferuje usługi doradcze i konsultingowe w obszarze technologii blockchain, tokenizacji i analiz rynku NFT.

 

Nasz zespół składa się z ekspertów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

 

Zajmujemy się doradztwem i wsparciem naszych klientów w procesie wdrażania technologii blockchain i tokenizacji w ich biznesie, a także pomagamy im w identyfikacji najlepszych możliwości inwestycyjnych na rynku NFT (segment sztuki, fotografii).

 

Oprócz tego, świadczymy usługi analityczne, które pozwalają naszym klientom na śledzenie i ocenę trendów na rynku NFT. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług i dostarczania im rzetelnych i aktualnych informacji na temat rynku NFT.

 

Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego jest akcjonariuszem spółki Metasy S.A., która specjalizuje się w tokenizacji i digitalizacji sztuki. Powstanie tej spółki wynika z doświadczeń zespołu KDE w obszarze tokenizacji i NFT, a jej misją jest umożliwienie łatwiejszego i bardziej dostępnego dostępu do świata sztuki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wiedzy z zakresu doradztwa ekonomicznego, Metasy stanowi innowacyjne rozwiązanie dla rynku sztuki.

 

Dodatkowo należy wskazać, że zespół KDE ma doświadczenie w zakresie realizacji szkoleń związanych z funkcjonowaniem rynków opartych o technologię blockchain. Jako podmiot świadczący usługi w oparciu o Bazę Usług Rozwojowych, zrealizowaliśmy dotąd 2 cykle dofinansowanych szkoleń, które dotyczyły tych zagadnień.

 

Członek zarządu KDE – Tomasz Swaczyna jest absolwentem podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej Blockchain: Biznes, Prawo, Technologia. Jest on również członkiem Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain z siedzibą w Warszawie oraz uczestnikiem i mówcą na wielu wydarzeniach związanych z branżą.

Zadzwoń: 575-600-627
Wyślij wiadomość: biuro@kde.com.pl