Zespół

Zespół

ZESPÓŁ

KANCELARIA DORADZTWA EKONOMICZNEGO SP. Z O.O.

ROMAN BIEDRZYŃSKI

Prezes Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego.Ekspert specjalizujący się w analizie strategicznej i finansach korporacyjnych, głównie w ocenie efektywności projektów inwestycyjnych oraz realizacji studiów wykonalności.

Od kwietnia 2016 r. jest współwłaścicielem i prezesem Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.

Kierownik kilkudziesięciu projektów konsultingowych w zakresie: wyceny przedsiębiorstw, oceny działalności gospodarczej, szacowania wartości utraconych korzyści, opracowywania studiów wykonalności inwestycji, sporządzania strategii i wniosków o dofinansowania dla projektów wspieranych z Funduszy Europejskich.

Specjalista w zakresie pozyskania finansowania i dofinansowania projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności rewitalizacyjnych.

zespol

TOMASZ SWACZYNA

Wiceprezes Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego. Doświadczenie Tomasza w doradztwie dla firm sięga czasu studiów. W roku 2011 r. założył swoją firmę Business Consulting – Tomasz Swaczyna i w ramach prowadzonej działalności świadczył usługi doradcze, przygotowywał raporty i analizy dla największych firm w regionie.

Od kwietnia 2016 r. jest współwłaścicielem i wiceprezesem Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził wiele szkoleń z zakresu analizy efektywności inwestycji, analizy ekonomiczno-finansowej, rynków kapitałowych i wielu innych. Wpisany na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, Szczecinie, Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim, Słupsku, Zielonej Górze, Gdańsku i Olsztynie w dziedzinie organizacji i wyceny przedsiębiorstw oraz analizy przedsięwzięć inwestycyjnych w odnawialne źródła energii.
Ponadto był nauczycielem akademickim, zatrudnionym na Uniwersytecie Szczecińskim, prowadzącym zajęcia z zakresu oceny projektów gospodarczych.

NASZ ZESPÓŁ

Zapewnimy Ci sukces na jaki zasługujesz

zespol

Prezes

Magister kierunku Ekonomia o specjalizacji analiza finansowa i wycena przedsiębiorstw na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 2016 r. Prezes Zarządu Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.

Roman Biedrzyński

zespol

Wiceprezes

Absolwent studiów doktoranckich US – kierunek Ekonomia, magister kierunku Informatyka i Ekonometria. Od 2016 r. Wiceprezes Zarządu Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.

Tomasz Swaczyna

zespol

Kierownik Projektu

Magister kierunku Ekonomiczno-Prawnego o specjalizacji Doradztwo Podatkowe. Specjalizuje się w zagadnieniach analityki finansowej, odnawialnych źródeł energii oraz funduszy europejskich.

Kamil Dering

Jakub Roguski zespol

Kierownik Projektu

Magister kierunku Ekonomia o specjalizacji analiza finansowa i wycena przedsiębiorstw na Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalizuje się w analizie i wycenie przedsiębiorstw oraz kontrolingu.

Jakub Roguski

zespol

Starszy Analityk Biznesowy

Magister kierunku Ekonomiczno-Prawnego o specjalizacji Doradztwo Podatkowe. Specjalizuje się w zagadnieniach analityki ekonomiczno-finansowej i rynku oraz kredytów wyrażonych w walucie obcej.

Patryk Pyzia

zespol

Analityk Biznesowy

Magister kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalizuje się w analizie ekonomiczno- finansowej, wycenie przedsiębiorstw oraz analizach statusu przedsiębiorstwa.

Łukasz Augustyn

Jacek Jarząbski zespol

Młodszy Analityk Biznesowy

Student IV roku na kierunku Ekonomia. Specjalizuje się w tworzeniu opinii i analiz dotyczących kredytów wyrażonych w walutach obcych.

Jacek Jarząbski

Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego Szczecin

Analityk Biznesowy

Magister kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalizacji Doradztwo Finansowo-Księgowe. Specjalizuje się w tworzeniu opinii i analiz dotyczących kredytów wyrażonych w walutach obcych.

Aleksandra Kiraga

zespol

Młodszy Analityk Biznesowy

Magister kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalizacji Rachunkowość i Controlling. Specjalizuje się w zastosowaniu matematyki i statystyki w rozwoju innowacyjnych pomysłów na biznes.

Konrad Koremba

Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego Szczecin

Młodszy Analityk Biznesowy

Student V roku na kierunku Ekonomia o specjalizacji Analizy Gospodarcze. Specjalizuje się w sporządzaniu analiz i opinii dotyczących kredytów wyrażonych w walutach obcych oraz w analizie ekonomicznej.

Szymon Jankowiak

CV zdjecie

Młodszy Analityk Biznesowy

Lomo butcher sriracha, Austin PBR food truck brunch VHS art party. Drinking vinegar keffiyeh authentic, tofu Bushwick tote bag semiotics freegan readymade twee. Trust fund normcore fingerstache.

Mikołaj Pluciński

Claudia Weiss zespol

Młodszy Analityk Biznesowy

Magister kierunku Prawo oraz kierunku Zarządzanie o specjalizacji MBA na Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalizuje się w tworzeniu opinii i analiz dotyczących kredytów wyrażonych w walutach obcych.

Claudia Weiss

Aleksandra Bączkowska zespol

Pracownik administracyjno-biurowy

Studentka IV roku kierunku ekonomiczno-prawnego na Uniwersytecie Szczecińskim. Odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura oraz sporządzanie i analizę dokumentów.

Aleksandra Bączkowska

Daria Paszkowska zespol

Młodszy Analityk Biznesowy

Studentka kierunku Psychologia w Biznesie o specjalizacji Psychologia menadżera z elementami coachingu. Specjalizuje się w tworzeniu analiz ekonomiczno-finansowych przedsiębiorstw oraz studiów wykonalności dla projektów inwestycyjnych.

Daria Paszkowska

Zespół Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. ze Szczecina jest zawsze gotowy do działania!